Budowa Pawilonów

71029010_725418481253737_3683610260834091008_njpg

Główną działalnością naszej firmy jest budowa  pawilonów. Oferujemy kompleksowe usługi, na które składa się wykonanie projektu oraz zabudowa całej powierzchni z użyciem dostarczonych przez nas materiałów. Dysponujemy niezbędnym sprzętem oraz nowoczesnymi technologicznie maszynami, dzięki czemu budowa hal magazynowych przebiega sprawnie i profesjonalnie. Nasza firma skupia kadrę wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają praktyczne doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych dotyczących tego typu pomieszczeń. Potrafimy się dostosować nie tylko do panujących warunków, ale także specyficznych wymagań klienta co do określonego na wstępie współpracy końcowego wyglądu hali. Budowa hali produkcyjnej dowolnego rodzaju czy też hal magazynowych nie ma przed nami tajemnic, dlatego zachęcamy do zapoznania z naszą ofertą. 

Pawilony

69626181_2376943475707186_1838317943390208000_njpg

Jako producent pawilonów doskonale orientujemy się w specyfikacji branży oraz wymaganiach projektowych nowo powstających konstrukcji. Po uzgodnieniu z klientem szczegółowych oczekiwań opracowujemy nie tylko plan prowadzonych prac, ale także koncepcję projektu oraz budżet, który pochłonie budowa hali produkcyjnej. Staramy się również znaleźć optymalne rozwiązania konstrukcyjne, aby w jak najlepszym stopniu zagospodarować powstała przestrzeń i dopasować ją do przyszłego wyposażenia. Zdajemy sobie sprawę, że tego typu budynki muszą być funkcjonalne i ergonomiczne, aby w najwyższym stopniu zoptymalizować procesy produkcyjne. Również budowa hal magazynowych odbywa się według ściśle opracowanego projektu, który uwzględnia przyszłą branżę i zapotrzebowanie powierzchniowe na przechowywane towary.

Dlaczego my?

Nasza firma specjalizuje się w dziedzinie projektowania i kompleksowego wykonawstwa pawilonów. Dzięki własnemu zapleczu maszynowemu budowa hal magazynowych o różnorodnych metrażach nie stanowi dla nas problemu. W każdym momencie współpracy jesteśmy otwarci na naniesienie poprawek do projektu, tak aby spełnić wszystkie wymagania inwestora. Budowa hali produkcyjnej wraz z montażem poszczególnych elementów konstrukcji jest przedsięwzięciem złożonym, jednak ze względu na wykwalifikowaną kadrę zatrudnionych w naszej firmie fachowców, wszystkie etapy realizacji projektu przebiegają sprawnie i płynnie. Z naszej strony możemy zapewnić:

·         indywidualne podejście do każdego projektu,

·         zoptymalizowanie kosztów budowy,

·         dostarczenie niezbędnych materiałów,

·         własny sprzęt i maszyny budowlane,

·         doradztwo i wykonawstwo projektowe,

·         szybkie terminy realizacji.

Budowa pawilonów to usługa, z której skorzystało już wielu zadowolonych klientów, dlatego możemy pochwalić się licznymi udanymi realizacjami. Zapewniamy najwyższe standardy wykonania hali wraz z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań energooszczędnych oraz funkcjonalnych. Jesteśmy także otwarci na wszelkie sugestie oraz dopracowanie projektu według potrzeb inwestora. Zadbamy o to, aby budowa hali produkcyjnej przebiegła w sposób zgodny z oczekiwaniami klienta. Prosimy o kontakt, jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą – jesteśmy do Państwa dyspozycji.